Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy nagy lyuk a fogamon?...

Van egy nagy lyuk a fogamon? Mit fognak csinálni vele? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
A bal alsó (hátulról a 2.) fogamon van egy nagy lyuk ami körülbelül akkora mint a fog fele. Nem fáj csak ha nagyon hideget iszok. Akkor sem fáj ha szívom. Mit fognak vele csinálni? Meg lehet még menteni? Fájni fog?

2017. jan. 31. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Be fogjak tomni valoszinuleg...
2017. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat elvileg ha mentheto, akkor inkabb betomik, tehat mentik ami mentheto. De fogorvos majd ugyis megmondja hogy mit lehet vele...en hallottam olyat is hogy valakinek a fel foga tonesbol volt felepitve, azert az ragofog, nem konnyu potolni. Mondjuk egyiket sem.

Az hogy faj-e a tomes attol fugg milyen mely a lyuk,ha kozel van az idegehez, akkor lehet megerzed a furot, de maga a tomes nem faj.

Ha gyokerkezelni kell, arrol hallottam ilyet is olyat is...azert eleg jol elerzestelenitik...huzaskor is.

Nezesd meg, aztan okosabb leszel, de inkabb valami normalisabb orvoshoz menj, ne vmi henteshes...kerdezz korbe ismerosoktol kinek milyen tapasztalatai vannak, kit ajanlanak.

2017. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is ilyen van, csak a leghátsó foggal. Én voltam fogorvosnál, azt mondta, mivel gyenge a fogzománcom lemorzsolódott-letört a fog, és nekem nem lehet tömni, csak koronát rakni rá, esetleg kihúzni. Arra tippelek, hogy nálad is lehet a helyzet, ha nem fáj. Én azért elmegyek majd másik dokihoz is kikérni a véleményt, neked is azt tanácsolom nézesd meg.
2017. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!