Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bolcsesseg fog miatt nohet...

Bolcsesseg fog miatt nohet gennyes dudor?

Figyelt kérdés
Bal also bolcsessegfogam a npokban kezdett noni.. ma reggelre az elotte levo fogam melle nott egy dudor ..nagyon faj az egesz allkapcsom nyirokcsomoim is be vannak dagadva, ez a 3. Bolcsesseg fogam ami most no de ilyen dudor meg egyiknel se jott ki..mi lehet ez?

#bölcsességfog #gennyes dudor
2017. febr. 1. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] itt találsz pár dolgot amúgy meg a bölcseségfog nem egyik napról a másikra nő
2017. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egyik naprol a masikra no, irtam is, hogy ez mar a 3. Bolcsesseg fogam ami no eppen ..csak ilyen gennyes dudor az elozo kettonel nem volt es ezert nem tudom ezt hova tenni, hogy most ez mennyire normalis ilyenkor..?!
2017. febr. 1. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
az ékezetek használata lenne a normális de ez a cucc a szádban szerintem egy paranormális dolog valamien U.F.O. volt az biztos a 3. tipusu találkozásotokkor
2017. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom ezt a rendkovul hasznos valaszt! VALAMIEN furcsa oknal fogva szarok az ekezetre mindenki erti igy is szerintem. Nem ertem az ilyeneket mint te, de ha jol esik egeszsegedre
2017. febr. 1. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyulladt lehet a gyökere ha dudor van a fog mellett, de mutasd meg fogorvosnak, jó esetben csak az any gyulladt be, kell egy röntgen.
2017. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!