Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rosszak a fogaim és el szeretn...

Rosszak a fogaim és el szeretnék velük menni fogorvoshoz, de már csak a gondolattól is kiráz a hideg. Valami bíztató?

Figyelt kérdés

11/L vagyok és van pár lyukas fogam hátul, amiket be szeretnek tometni, meg ugye menteni, ami menthető 😉 (Jo, azért nem ilyen rossz a helyzet 😉)


Csakhogy nincsenek túl jo élményeim a fogászattal kapcsolatban (rossz volt a fogorvosom, 2 fogamat elcseszte + a maradandó tomes allandoan kiesett, úgyhogy minden nap kellett mennem visszarakatni es meg hasonlóak, amiket inkább nem is reszletezek). Ezért van ez a felelmem, hogy megint szarul lesz megcsinálva.


No es persze attól is felek, hogy fájni fog. 😉 De persze azt is tudom, hogy az meg jobban fájna, ha hagynám a francba es akkor meg gyökérkezelni is kene.


Valami bíztatót tud mondani valaki? Esetleg hogy hogyan tereljem el a figyelmemet közben?


Előre is köszönöm a válaszokat! 😘


2017. febr. 6. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez megszokott gond Magyarországon. Fontos, hogy legyen egy jó orvosod, aki kedves és jól dolgozik. Az én dokim kiszedte a bölcseségfogamat is úgy, hogy semmit nem éreztem. Ha jól tud érzésteleníteni a doki, akkor semmit nem érzel csak a szúrit.

Kérdezd meg a barátaidat tudnak-e ajanlani egy jó orvost. A kezelés alatt gondolj arra, hogy mennyire boldog leszel ha végre megcsinálják a fogad. Utána meg vegyél magadnak valami kis apróságot.

2017. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2017. febr. 6. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan fogorvoshoz menj, akit többen is ajánlanak, akkor csak az első vizsgálat előtt fogsz félni, utána rájössz, hogy nincs rá okod.
2017. febr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!