Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S. Bent van a foghúzás...

S. O. S. Bent van a foghúzás utáni gézcsík?

Figyelt kérdés
Tegnap húzta ki a doki a bal alsó 6-os fogamat. Ma visszamentem, mert egy picit vérezgetett. Fertőtlenítette Betadinnal és elmondása szerint valami gézcsíkot is belerakott. Amikor rákérdeztem, hogy ez hogy lesz eltávolítva annyit mondott, hogy felszívódik, meg majd kijön magától. Hát ezt nem értem! Én NEM látok semmit a sebben, ugyanúgy néz ki, mint előtte, de egy kellemetlen mentolos ízt érzek folyton a számban, amit mindig kiköpök. Arra gondoltam, hogy talán a csíkot is kiköptem? Vagy egészen a sebbe tette bele, úgy, hogy az nem látszik? És akkor hogy fog kijönni? 2 hét múlva kell visszamennem hozzá, addig nem szeretném ha bent lenne! Most tulajdonképpen azt sem tudom, hogy van-e benne valami! Hogyan tudhatnám meg, hogy benne van-e?
2017. febr. 7. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs panaszod, akkor ne foglalkozzál vele.

A mentolos íz nyilván a gézdarabból jön, tehát még benne van.

2017. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem gézdarab, hanem egy olyan anyag ami majd idővel beépül /szervül/. Lehet gyulladásos volt a fog helye, vagy túl nagy volt a maradó hiány. Ezt a szervezeted befogadja, és benövi. Biztos maszeknál voltál. Nehogy kipiszkáld, hamarabb fog gyógyulni a fog helye.
2017. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is, de akkor miért mondta, hogy felszívódik, meg majd kijön magától? Akkor most egy része szívódik csak fel, a másikkal meg lesz, ami lesz? Magyarán akár 2 hétig is benne marad, ha nem jön ki magától? Nincsen semmilyen kilógó vége sem a sebben!
2017. febr. 7. 17:45
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: így már értem, igen, magán doki volt. Még csak az a kérdésem, hogy akkor viszont mi jön ki? Amúgy saját tapasztalat gondolom.
2017. febr. 7. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy kell érteni,hpgy vagy benne fog maradni a lyukban ahogy az nő össze és lassan felszívódik, vagy magától kiesik. De egyik sem probléma. A lényeg,hogy te ne szedd ki.
2017. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát most vacsoráztam, és valami bézs színű kb. 5 mm-es darab kijött. Úgy nézett ki, mint egy kukac. Sajnálnám, ha ennyi lett volna...
2017. febr. 7. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!