Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után normális hogy...

Foghúzás után normális hogy bekékül az arcom?

Figyelt kérdés

elég kemény menet volt, bentmaradt egy darab húzás után, visszakellett mennem hogy kiszedje, illetve egy csontdarab is maradt ami belógott az is kiszedte

hazaértem, az arcom teljesen dagadt, lila kék zöld foltok voltak / vannak az arcomon, szájzáram van..felhívtam,visszamenjek e azt mondja normális a duzzanat kékülés

ez 5napja volt ugyanolyan a helyzet kb olyan vagyok mint akit megvertek durván..

hogy menjek dolgozni? kiírathatom magam ezzel táppénzre?

én ha így bemegyek munkahelyre, megijednek tőlem..


2017. febr. 5. 00:02
 1/8 TR75 ***** válasza:
36%

Nem normális dolog. A szájzár meg pláne.

Menj vissza a dokihoz, és mutasd is meg neki, hogy mi az ábra.

2017. febr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, én bölcsességfog műtét után voltam így. Bedagadt az arcom, a nyakam, és pirosas-sárgás lett az arcom. Mondjuk nekem 3 nap alatt elmúlt.
2017. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, sajnos van eset, hogy beletelik akár 1-2 hétbe is a gyógyulás.
2017. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

a kérdésem az lenne hogy erre hivatkozva kiírhatnak e táppénzre?

visszamentem a dokihoz, sajnos nemtud ő vele mit csinálni, gyulladás nincs, a seb tiszta antibiotikumot kell szednem borogatni és várni hogy lemenjen a duzzanat, de enni csak szívószállal bírok

2017. febr. 5. 23:39
 5/8 TR75 ***** válasza:
51%
Szerintem igen. Kérd meg az orvost, hogy vegyen táppénzre. Így dolgozni nem lehet valami felemelő élmény :S
2017. febr. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a háziorvos írhat ki, fogorvos nem.
2017. febr. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

munkahelyre bementem, azt mondták azonnal menjek haza, és írassam magam ki , ha nem írna ki esetleg a háziorvos, nem vonják le a napjaimat, de mint kiderült a vén farok háziorvosom egy tetű..azt mondja más is volt már fogorvosnál mégsem halt bele,ezzel nem ír táppénzre és legközelebb ne verekedjek..

Én biztos hogy panaszt fogok tenni erre a dokira, sértő amit művel !!!

2017. febr. 6. 09:37
 8/8 anonim ***** válasza:
17%

Már ne is haragudj, de nem bénultál le ugye? Nincs lázad, megvan a két kezed és a két lábad, szóval nincs akadálya annak hogy dolgozz. Maximum akkor írnának ki, ha nehéz munkát kell végezned (emelés, pakolás...).

Csak a háziorvosod írhat ki, de ő is csak akkor ha a szájsebész indokoltnak tartja egy-két napig (ami már letelt). A foghúzás meg nem egy leányálom, függetlenül attól hogy maradt-e bent valami vagy sem. Ha már egyszer az orvosod megmondta hogy normális az eseted, akkor hiába kérdezel meg laikusokat.

2017. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!