Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog, Szájsebész...

Bölcsességfog, Szájsebész fogorvost keresek? SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Budapesten lakom. Van egy bölcsességfogam,ami félig bújt ki,és ki kellene húzni.

Voltam egy szájsebész fogorvosnál konzultáción,ő nagyon fiatal,kevés tapasztalata van,véleményeket olvastam róla jókat,azt mondta nekem,hogy csak műtéti úton tudja eltávolítani a fogat. Elmondta,hogy miket fog csinálni,4-5 injekcióról beszélt. Mondta is,hogy ez egy nagy beavatkozás.

Nem merek hozzá elmenni,attól félek,hogy még nem elég tapasztalt,viszont az az igazság,hogy sűrget az idő,mert elutazom külföldre 1 hét múlva hosszabb időre,és nem találok másik szájsebészt. Tud-e valaki egy jó szájsebészt ajánlani?

Köszönöm!


2017. febr. 7. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Dr. Molnár Bálint

dentpoint.hu

2017. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem fiatal sebész vedte ki minden gond nélkül. Az furcsa, hogy nagy beavatkozásnak mondta, nekem érzéstelenítéssel, varrással sem volt több, mint 20 perc. (1 fog, hasonló gond csak a fele nőt ki).
2017. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!