Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzásról minden ami...

Edicse kérdése:

Fogszabályzásról minden ami fontos?!

Figyelt kérdés

Valaki segitsen eleg kis butus vagyok de nemertek hozza eleg csunyak a fogaim de csak felso fogsoromra szeretnek fogszabalyzot ,megoldhato hogy csak 1 fogiven legyen vagy ha a doki azt mondja mind 2 re kell akkor kell.. es nincs valasztasi lehetoseg?!

Egy fogivre kb mennyibe kerul es milyen sokaig kell hordani tudom embertol fuggo de nagyjabol

Koszonok minden normalis valaszt

19/L



2017. febr. 7. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt a fogorvos dönti el, mindkettőre kell-e, mert hiába húzza sorba a felsőket, ha a harapásod nem tökéletes. Nekem felnőtt fogszabályozás (tehát nincs rá támogatás már) magánorvosnál ívenként kb. 93 ezer forint volt, és egy fogsorra a kontroll 4 ezer (amikor már mindkettő fent volt, értelemszerűen 8 ezer). Ennél inkább csak drágább fogászatokról hallottam. Én 2,5 évig hordtam, pont ma vették le, és megkaptam a retenciós készüléket, amit minimum 5 évig kell hordani (mindig legalább kétszer annyi ideig, mint ameddig az aktív fogszabályozás tartott). Mutatsz képet a fogaidról?
2017. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!