Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ha dolog, ha érzéstel...

Normális ha dolog, ha érzéstelenítő után is fáj a fúrás?

Figyelt kérdés
Hiába érzem, hogy elég jól elzsibbadok, mindig fáj a fúrás egy bizonyos idő után. Ez normális? Vagy ilyenkor túl közel jár a fúró az ideghez?

2017. febr. 9. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt, hogy éreztem, de nem fájt túlzottan. Fáj, vagy csak érzed?
2017. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fáj, de csak 1-1 másodpercig érzem
2017. febr. 9. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a dokit
2017. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is borzasztóan fájt. Gyökér kezelték a fogamat érzéstelenitőt kaptam mégis töbször annyira belerántott hogy az ájulás kerülgetett pedig erős a fajdalom türésem de ez már túl ment a határon. Igen azt mondjak hogy az idegek miatt fáj és csak egy másodpercig tart.
2017. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,fájhat, ha gyulladás volt a fogon, akkor nem minden esetben hat az érzéstelenitő.Ha nem volt gyulladás akkor vagy nem jól érzéstelenitettek vagy nem volt elég erős az injekció.
2017. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hogy mennyire volt rajta gyulladás azt passzolom, egyik fehér tömésem esett ki és azt mentem el megcsináltatni, kb. másfél hétig volt a fogam tömés nélkül.

Azt éreztem, hogy el voltam zsibbadva, amikor elkezdte fúrni nem éreztem fájdalmat, de fél-1 perc után éreztem, fájdalmat. Majd fúrót váltott, ott is az elején nem éreztem semmit, de kb fél perc múlva jött a fájdalom megint.

Nem is tudom milyen lett volna, ha az egész művelet injekció nélkül megy. Az elején ilyen kérdés is volt, hogy kérek-e érzéstelenítőt.Nem értem, hogy ez manapság miért nem alap...

2017. febr. 11. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!