Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés fájdalom, miért?

Gyökérkezelés fájdalom, miért?

Figyelt kérdés
Volt már többször gyökérkezelésem, komolyabb fájdalom nélkül.. DE az utóbbinál majdnem meghaltam olyan szinten fájt.. mi lehetett az oka? olyan érzéstelenítőt kaptam amivel nem kellett kiülnöm 10 percre a váróba, 2-3 perc alatt elzsibbadt.. fúrás során nem is volt gond, de mikor elkezdte a doki beledugni azt a tűt... ááá vagy esetleges gyulladás miatt fájt ennyire?

2017. febr. 10. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon gyulladt volt a fog és odáig már nem hatott az érzéstelenítő, nekem is volt ilyen, de akkor nem kezelte tovább a fogam az orvos, hanem beletett valamilyen gyógytömést és 1 hét múlva kellett visszamennem, akkor már injekció nélkül tisztogatta a gyökereket és semmi fájdalmam nem volt.
2017. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a fogbél gyulladásban van, akkor nagyon nehéz, sokszor lehetetlen elérzéstelenízeni a fogat. Az előző alkalmakkor valószínűleg már el voltak halva a kezelendő fogaid.
2017. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2017. febr. 13. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!