Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segitség! . Miért csinálta...

Segitség! . Miért csinálta ezt a fogorvos?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy gyökér kezelték a fogam be volt gyulladva nagyon fájt 2 hét alatt 4 ser mentem vissza ma volt az 5 dik nap arrol volt szo hogy befejezi és a normalis tömést teszi bele ma már nem fájt. Elkezdte betömni normalis tömésel a jobb alsó rágo fogamat de elkezte a másik fogamat fúrni azt a fogat ami nem is fáj meg kérdezm hogy miért furta az is ki azt mondta mert lyuk van rajta és ettöl fáj az a fogam is amelyiken pont dolgozott. Én nem kértem erre az a fogam soha sem fájt most ő ki furta. És egy gyógysteres vattát tett bele. És a masikat se fejezte be. Azt mondja menjek vissza 3 nap mulva. 3 óra hosszát ültem bent már megint. Valakivel történt már ilyen? Csak azért furhatta ki mert akart még pénzt?

2017. febr. 9. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem simán kifúrta a jó amalgámtömésemet megkérdezés nélkül, és nem sikerült, most meg ki kellett húzatnom. Sajnos ki vagyunk szolgáltatva teljesen.
2017. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ööö... ez elég fura. Én a helyedben felkeresnék egy másik fogorvost, elmesélném neki a történteket hogy ő mit gondol. Sokszor az orvosok sem tudják mit csinálnak.
2017. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom. Teljsen ki vagyok a gyökér kezelt fogamat már ki fizettem. Ja egyébként tájékoztatott hogy ez persze egy masik fog és ezert még külön kell fizetnem. De én nem kértem csak ott ültem bénán tátott szájal. Most ha hozzá nyulok az ujamal egy kicsit meg nyomom fáj az a fog amit ma fúrt. Ő azt mondja hogy volt rajta egy kis lyuk ami befolyasolja a másik gyökér kezelt fogat ami még nincs befejzve sem.
2017. febr. 9. 21:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék másik fogorvoshoz menni hiszen már itt kifizettem. Neked is kifurta? Mennyi idő után kellet kihúzni? Szóval ha nem jol tömik be húzás a vége? Annyira meg vagyok ijedve 3 nap mulva kell visza mennem de már előre félek. Amilyen fájdalmakat átéltem a 2 hétbe nem kivánom senkinek.
2017. febr. 9. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődés céljából elmehetsz máshová, hogy szerintük mit kéne tenni. Attól hogy elmondja több fogorvos a véleményét, még nem kell a kezelésbe bele menned, de ha ugyanazt mondják amit a mostani orvosod, lehet minden rendben van.
2017. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elfogok menni holnap. De nem hiszem hogy sok mindent lát hiszen a fúrt fogamba most betett egy gyogyszeres vattat a masikat meg elkezte betomni de még a felét se tömte be.
2017. febr. 9. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!