Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek a sárga fogaim...

Mit tegyek a sárga fogaim ellen? Többi lennt.

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok,dohányoztam 2évig de akkor is rendszeres mostam fogat,söt...tulzásba is viszem.. van hogy naponta 5ször mosok fogat..tudom hogy nem egészséges de nagyon zavar hogy sárga...Mien fogkrémek hatásosak?mit tegyek?Elöre is köszönöm!
2010. máj. 8. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A túlzásba vitt fogmosással tönkreteszed, elvékonyítod a fogzománcot! Így sokkal könnyebben elszínezi a fogaidat minden étel-ital (pl. tea).


A helyedben fogorvos tanácsát kérném, mert ő látja is, miről kell -személyre szóló- véleményt mondania, meg hát ő a szakember:)

2010. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
vegyél dohányosoknak való fogkrémet gyógyszertárban
2010. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van a Rossmanban egy olyan fogfehérítő, hogy Pearl Weiss. Úgy 700-1000 körül van. Nekem bevált. (persze azért nem olyan vakítóak a fogaim, mint a reklámokban..)
2010. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!:)
2010. máj. 8. 17:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fogad anyaga sárga, akkor nem sokat tehetsz. Én is elmentem a dokihoz, elkezdte csiszolni és megmutatta, hogy sárgás, de általában az emberek többségének ilyen a foga színe. A fogfehérítés károsítja. Viszont van a Sensodyne whitening fogkrém amit imádok. Nagyon jól leszedi a lepedéket, tök sima lesz a fog felülete. Csak dráága, olyan 1000 Ft körüli.Addig most vele, amig teljesen simának nem érzed a fogaidat és naponta elég csak 2X!Fehéríti, amennyire természetesen kifehéredhet, de nem károsít!
2010. máj. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vmeik nap pont néztem azt a fogkrémet de "csak" 850 ft volt.Lehet h akkor ki probálom !Köszönöm a tanácsot!
2010. máj. 10. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a Blend-A-Med 3D White-ot ajánlom, gyönyörű fehér fogaim vannak 2 hónap alatt!
2010. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én Dentomin fogmosóport használtam[patikában vettem]és hatásos volt:)
2010. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Fogfehérítés, én most voltam Dr Hatházi Katinánál és fogkőleszedéssel együtt 55 000 Ftba került a rendelői fogfehérítés, szerintem nagyon megéri, több árnyalattal világosabb lett a fogam és egy óra alatt kész volt....
2010. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Blend-A-Med 3D White-ot használom már egy éve körübelül...és nekem nem jo:S Meg nekem a pearl weiss se javitott semmit,de azt a fogmosoport lehet kiprobálom!
2010. máj. 13. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!