Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet, hogy a kellemetlen...

Lehet, hogy a kellemetlen szájszagot egy félig előtört bölcsességfog okozza?

Figyelt kérdés

Már egy ideje belemegy az étel a fogamba, én azt hittem, hogy lyukas, de kiderült, hogy nem, mert egy hónapja nézte a fogorvos. Illetve lehet, hogy nem is oda megy be, hanem az íny alá szerintem. Nyomja is a 7-es fogamat, néha fájnak is ott a körülötte levő fogak

Lehet, hogy ez a büdös a számban? Most megnyomtam és iszonyú büdös valami jött ki onnan. Eddig azt hittem, hogy a koronám alatt a büdös és most lehet kiderül, hogy nem is az.


2017. febr. 16. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt hívják pericoronaritis-nek, amikor a bölcsességfog körülötti íny gyulladásban van. Menj el a fogorvoshoz, aki érzéstelenítésben körbemetszi, és kikaparja a gyulladt ínyszövetet.
2017. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A másik oldalon kinőtt már, szinte észre sem vettem.

Itt meg hónapok óta szenvedek vele, azt hittem, hogy kaja megy a fogamba vagy közé.

Ma nyomtam ki a gennyet, de azt sem tudom, hogy sikerült-e teljesen.

Nyáron tervben volt, hogy kiműttetem, de elmaradt.

2017. febr. 16. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod kimosni az íny alól a kajamaradékot, úgy szuvasodhat a fogad. Az állandó gyulladástól meg fog fájni az arcod, a fogad. Hidd el nekem, jobb minél előbb megcsináltatni a circumcisiot.
2017. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magánfogorvos foglalkozik ilyennel? Vagy sétáljak el holnap a körzetihez?
2017. febr. 16. 17:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Itthon biztos nem tudok vele semmit sem csinálni?
2017. febr. 16. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:
csak pillanatnyi megoldás lehet a szájzuhany.
2017. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert nagyon kitört rajtam az influenza.
2017. febr. 16. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Főzzél egy jó erős kamillateát, és zubogtasd meg a szádban azt.
2017. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!