Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kivehetős fogszabival tapaszta...

Kivehetős fogszabival tapasztalatok?

Figyelt kérdés

27-én lesz meg a kivehetős fogszabim és mióta tudom hogy lesz rengeteg youtube vidit néztem fogszabival kapcsolatban, viszont mindegyik az állandóról szolt.....

Szóval akinek volt/van kivehetős fogxija az pls irjon. 12/L



2017. febr. 18. 19:48
 1/2 anonim válasza:

Éjjelire gondolsz?

Egy idő után borzalmas... Nem fájdalomban értem (bár fájni is fájt, nagyon, első nap arra keltem, hogy este kiköpve a fogszabályzómat, eszméletlenül sírtam) Hanem miután elkezdenek mozogni a fogaid (ami a te korodban megeshet) nem fog rámenni a fogadra. Ezt tapasztalatból mondom, akárhányszor akartam feltenni, folyton lepattant, aztán megtünk a fogorvoshoz, ő meg nem nagyon örült, hogy már húszadjára megyünk...(de persze mi sem...) Így mi is át fogunk állni a nappalira

2017. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mentünk*;D
2017. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!