Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dilema Fogak miatt. Kitörtem...

Dilema Fogak miatt. Kitörtem 2 fogamot véletlen valami fene a tövénél ugy elvágta hogy én csodálkoztam rajta, nemsokára egy szemfog is kitörött. Mijen javalat van mijen eljárással tudná megoldani egy szaki? Implantot nem akarok.

Figyelt kérdés

Tehát vane ojan fogorvos ami elaltat, mert nem birnám ki a székben ülve a stresszrohamot, nem csipem.


Egyszer üzletbe jártam be ott volt egy részeg tag s jön a fogorvos vásárolni. Mondja ez a részeg neki: Doktor úr ezt a fogot maga nem kell kivegye. Ezt kiütték. :)


2010. máj. 8. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nah te se idén barnultál barátom :D
2010. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gödölllői vagy arról a környékről való vagy mi?

Ott beszélnek így :D

2010. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Barátom, van ojan fogorvos, ami el altat!


Google-ba szépen beírod, hogy fogászat altatásban, hívod őket és már mehetsz is!

2010. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem vagyok gödöllöi erdélyi vagyok vagyis székely vagyok. Van ijen gond meg kell oldani ha meglehet na nem maradhat.


Véleményt kértem nem süket szöveget. Köszönöm aki válaszolt a témában. Aki nem az öbaja nem tartom értelmes válaszadonak.

2010. máj. 9. 08:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Természetesen vannak olyan eljárások, amik segítenek a problémádon. A legjobb, ha magánorvoshoz mész, ott habár drága, de általában jól dolgoznak. Már vidéken is van altatásos eljárás, az adott város alapján keress rá neten. Szegeden láttam hirdetést, ott pl. 15e ft volt 20 perc altatás. Elég borsos, de ha valakinek ez kell, akkor fizet és már mehet is!

2010. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen aztán telinyomják az embert higyannyal és egyéb félmérgezö anyagokkal. talán a génujitás nincs ojan messze azzal kinö minden.
2011. máj. 11. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!