Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a velemenyetek az amalgam...

Mi a velemenyetek az amalgam tomesrol? Melyik a jobb? Mik az elonyok hatranyok? Tenyleg mergezo lehet az amalgam?

Figyelt kérdés

a dokim ma amalgamot rakott be nekem,pedig en ragaszkodtam a feherhez hiaba dragabb,azt tudni kell hogy en nem Magyarorszagon elek mar,szoval az itteni "tarifak"szerint 70€ lett volna a feher de az nekem semmi siman kibirtam volna de nem is a penzrol volt szo hanem a professzor azt mondta hogy o az amalgamot javasolja,de persze ha akarom akkor feheret rak.

De ezt lehet meg majd cserelni.


2017. febr. 20. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik országban?
2017. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, és hátsó vagy melyik fogba?

(Hátsóba valóban jobb az amalgámos)

2017. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A bal felso 6-os sajna

Ez egy meglehetosen nagy ragofog nalam

Es Nemetorszag.

2017. febr. 20. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is amalgámot tettek hátulra, mert hogy tartósabb, de nekem marha érzékeny hidegre/melegre.
2017. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat remelem az enyem nem lesz az ): eddig csak felve mertem enni,es a masik oldalon es csak puha dolgokat :(
2017. febr. 21. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!