Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek? Nagyon félekk!?

Mit tegyek? Nagyon félekk!?

Figyelt kérdés
Múlt héten csütörtökön elkezdett fájni a fogam, elkedztem rá öblögetni,aztán szedtem mellé fájdalomcsillapítót. Vasárnap-Szombat fele elmentem az ügyeletre a fogdokihoz. Ő kiakarta fúrni, és gyökérkezelni akarta, de annyira bevolt gyulladva hogy nem engedtem meg. Nagyon bunkó volt, megse kérdezett hogy jó lesz-e így, csak fokta és beadta a z érzéstelenítőt, mondom mi a f...z. Utána elmentem.. Amikor beadta az érzéstelenítőt fúrcsa módon belenyilalt a fogamba a fájdalom de nem votl vészes.. Akkor rá másnapra feldagadt az arcom, akkor rendelt az eredeti fogorvosom aki felirt antibiotikumot, aztán az nem hatott semmit. Vissza mentem ma hozzá, elküldött szájsebészetre, ott kaptam egy párolgó kötést. Közölték velem hogy szájzáram van és erősebb antibiotikumot kapok. Nos, az a helyzet hogy nagyon félek, mivel az arcom nagyon felduzzadt a fogam nagyon bevan gyulladva, a szám belseje addigra tele lett tájoggal. És holnap lesz kontrol, viszont félek h nem megy le a gyulladás. Ha nem menne le a gyulladás, akkor végső helyzetben kihuzzák azt a fogat gyulladtan is? Vagy, felvágják a fogyínyem és kinyomják a genyt.

2017. febr. 22. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kihúznák, hiszen akkor tovább terjedne a gyulladás. Valószínűbb, hogy meg fogják gyökérkezelni. Kitartást kívánok !
2017. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És fájni fog? Nagyon be van gyulladva, az arcom is akkora mint ha egy egész alma lenne ott... :s
2017. febr. 22. 20:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma felvágták a foginnyem, nagyon fájt! Nem hatott az érzéstelenítő rosszul lettem a székben, ilyen fájdalmat senkinek se kívánnék! Holnap gyulladtan kihúzzák.. mert annyira "veszélyes"
2017. febr. 23. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj szegény, jobbulást!
2017. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!