Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerul mostanàban a...

Mennyibe kerul mostanàban a fogdoki+korona + fogtechnikus?

Figyelt kérdés

Jovő honapban van időpontom fogdokinàl.Tavaj arra jutottunk,hogy koronàkat kène felhejezni. Talàn 4ről volt szó. Egymàs mellett.

Most fogok tudni kb 16 napot Mo

- on tartozkodni ,ugyhogy szerintem bele fog most fèrni.

Időpontot foglaltam,de àrban nem tudom mire kène szàmìtsak.

Azt meg tudom nezni a neten,hogy a különböző koronák milyen àrban vannak. De ebben benne van màr a fogorvos díja is? Vagy a fogtechnikusè.

Vagy ezekèrt külön kell fizetni?


máj. 15. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Jo kerdes, de miert nem oket kerdezed meg? Ez rendelonkent valtozo lehet h mi van benne es mi nincs. Kerdezd meg h 4 fognal megis mekkora osszegre szamits
máj. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Határ a csillagos ég, ahová járok az olcsóbb helynek számít és ott is kb. 50 ezer 1db., de simán elkérnek máshol 70-100 ezret is, ergo ha 4 korona és más kezelés nem lesz, nem kell majd, akkor kb. 300ra számíts. Attól is függ milyen fajta korona, ergo egyéni mindig.
máj. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 évvel ezelőtt volt 120.000ft egy porcelán korona.
máj. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A korona àràval kèpben vagyok.Arra lennèk kivàncsi,hogy ezen kívül felmerül e költsèg.

Pl a fogtechnikus aki elkeszítí a koronàt, annak a költsège benne van a korona àràba? Vagy fizetek mindent a fogdokinak?

Majd lehet ràkèrdezek a dokinàl pàr hèt mùlva. De mig nem vagyok ott szerintem o sem tud konkret arat mondani.

De azert jo lenne tudni, hogy mire szàmìtsak. Csak a korona àràval kalkuláljak, vagy az csak egy resze az egesznek.

máj. 15. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, amit a doki ott mond, az az összes költséged, ebben az árban minden benne van. Persze kivéve, ha pl. a fogat tömni kell, gyökérkezelni, gyógyszeres tömés kell bele, esetleg akarsz rá ideiglenes koronát, stb.
máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!