Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! Még mindig nem múlt el...

SOS! Még mindig nem múlt el az érzéstelenítő, ez normális?

Figyelt kérdés
3 napja kiműtötték a bölcsességfogam és még mindig nem érzem a fél állam és az alsó ajkam. El fog múlni?
2017. febr. 22. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Wow ennek már el kellett volna múlnia. Szerintem hívd fel a dokit hogy ez a gondod ő többet tud segíteni.
2017. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De jó neked. Én utána 2 hónapig üvöltöttem a fájdalomtól, fél év is beletelt, mire újra tudtam nyelni, rágni, és most, 9 év elteltével is fáj.

Átmenetileg jobb így, hogy nem érzed, úgy értem.

Rajtam nem tudtak segíteni azóta sem.

2017. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rosszul adta be a doki a szurit, de nyugi el fog múlni. A rossz hír, hogy lehet beletelik 2 hétbe is, de azért fokozatosan csillapodni fog a hatása.
2017. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jajj, szegény 2. :((

Köszönöm a válaszokat!! :)

2017. febr. 22. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán előfordul, hogy pont az ideget találja el a szuri. Ilyenkor tényleg előáll az a furcsa helyzet, hogy több hétig is hat az érzéstelenítés. De ez NAGYON ritka. Amikor beadták az érzéstelenítést, akkor fájt? Mert az ideg eltalálása általában fájdalmas dolog.
2017. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5.válaszoló, igen fájt és még mindig zsibbadt a fél állam.
2017. febr. 25. 01:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor pont eltalálták a szurival az ideget. A szuri beadásakor az a cél, hogy minél közelebb legyen az ideghez, mert akkor hatásos. De nagyon ritkán sikerül pont eltalálni. Egy nyugdíjas fogorvos általában egy kezén meg tudja számolni az ilyen eseteit. Idővel el fog múlni a zsibbadás, de az több hétbe is beletelhet.
2017. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!