Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 hét alatt teljesen átrendezt...

2 hét alatt teljesen átrendezték a bölcsességfogaim a fogsoromat.1 éve vették le a fogszabályzómat. Teljesen el vagyok keseredve. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Olyan hirtelen történt, pedig hordom az éjszakait.

Ki akartam műttetni, de anya azt mondta, hogy nem lehet, nem finanszírozza.

Most meg megvertek, hogy ne oanaszkodjak miatta, mert már hetek óta nem alszom a fájdalomtól.

Ezért szenvedtem 3 évet? Anya meg lazán, hogy majd rakatsz fel újat.

Egyébként meg vannak zavarodva, mert ez az utolsó évem, érettségizek és ilyenkor fogakkal nem foglalkozunk.

Annxira nyomorultul érzem magam, hogy hihetetlen.


2017. febr. 23. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4es vagyok, de hogyan változott annyit, egy nap alatt, hogy egyik nap ráment másik nap nem?
2017. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, hogy ha ténylegesen őszintén megmondod, nekik, hogy fájdalmaid vannak, akkor nem hiszem, hogy pár hónap múlvára adnának időpontot
2017. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Na igen, ahogy nő az ember úgy jön rá hogy az ősök néha orbitális idióták tudnak lenni. De mondjuk ez egy jó löket arra hogy tényleg önállósodj és a saját problémáidat magad intézd el. Tanulnod sem azért kell, mert a szüleid azt mondták, hanem saját magadért és a céljaidért.

Náthásan nem fognak hozzányúlni, de adhatnak rá antibiotikumot, hogy meggyorsítsák a gyógyulást és amíg hat (2-3nap) addig a röntgen is elkészülhet. Most már péntek este van, de ha elmész a legközelebbi fogászati ügyeletre ott is írhatnak fel receptet (antibiotikum) és beutalót. Ha szerencséd van és jól felszerelt az ügyeleti rendelő, akkor akár a röntgenen is túl lehetsz és egy megsürgetett beutalóval hétfőn fogadni fognak a szájsebészeten.

Minél tovább vársz, annál rosszabb tüneteid lesznek (mondjuk a feldagadt arcot és a szájzárat már a szüleid is észre vehetik) és a nátha is elhúzódhat (nagy eséllyel köze lehet a foghoz, főleg felső fogak esetében).

2017. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!