Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mi lehet, es mitol? Meg...

Ez mi lehet, es mitol? Meg mit tegyek hogy elmuljon? Ugye nem valami komoly?

Figyelt kérdés

Szoval,a bal felo negyes es otos fogaim felett az inyen kicsi gombszeru valamit tapasztaltam par napja. Faj kicsit ha megnyomom a nyelvemmel,vagy ha eszek azon az oldalon. De maga a fog/fogak rendbe van,nem szuvas semmi,csak a folotte/folottuk levo inyen van ez.

Szerdan megyek fogorvoshoz.

Koszi a valaszokat.


2017. febr. 26. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a fogkőtöl is vagy sima inygyulladás.Öblögesd kamilla teával, az szokott segiteni. Ha a fogkőtől alakult ki inygyulladás azt lekell szedetni és jobb lesz.
2017. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs fogkovem

Meg fogfeheritesen is voltam egy hete

Lehet hogy attol lehet?

2017. febr. 26. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges,ezt a fogorvos tudná megmondani pontosan.Ha öblögetést használsz rá azzal nem árthatsz.
2017. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Röntgenen látszódna hogy pontosan mi az. A lehető leghamarabb menjél fogorvoshoz (már hétfőn), mert ha gyökércsúcs körüli granulomáról van szó (a rágásra való érzékenység erre utalhat), az gyorsan belobbanhat és feldagadhat az arcod.
2017. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Marha jo.holnap megyek akkor.

Egyebkent nem javult,pedig vettem meridol szajoblitot,meridol fogkremet,es puha meridol fogkefet. Egyebkent en nem magyarorszagon elek mar,hanem Nemetorszagban,de magyar fogorvoshoz jarok itt a kozelben van praxisa. Mar van gyokerkezelt fogam,koronam,es tomesem,amit o csinalt,kivalo professzor,nem ereztem.semmit mikor csinalta,es azutan sem fajt,csak hat az osszegek kicsit fajtak amiket kifizettem a kezelesekre,korona,tomesek stb. Eddig kb tobb mint 1000euroba vagyok evvel,es meg nincs vege,es igy is olcson megusztam,mert az itteni biztositom fedezi a 60% at nekem

2017. febr. 26. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!