Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon sárga fogaimat szeretné...

Nagyon sárga fogaimat szeretném kifehéríteni, ha nem is hófehérre, de szereték kicsit fehérebb fogakat. Milyen fogfehérítőt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Otthoni lenne a legjobb (nem szódabikarbóna és társai, hanem valami kész termék)

2017. febr. 28. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Hat en csak orvossal csinaltatnam. Főleg ha látványosan sárgák lennének a fogaim

De van ez a bright white vagy mi. Mindenki ezt nyomatja most próbáld ki. De csak ezt a markát es az oldalukról rendeld mert hamisítják azzal meg tönkre teszed a fogaidat.

2017. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbb menj el egy fogorvoshoz. Ugyanis az egészséges fog nem fehér, hanem valamennyire sárgás árnyalatú ! A fogorvos meg tudja mondani, hogy mennyire lehet fehéríteni rajta.
2017. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Eloszor is az etkezeseden valtoztass! :-) Mert ez nagyban befolyasolja a fogad elszinezodeset.
2017. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lehet rajta fehéríteni 100%. Hanyagoltam a fogmosást fiatal koromban ès ez miatt nagyon sárgák. Már régóta folyamatosan mosom őket, de nem fehérednek ki.

Szódabikarbónától tartok, a bright white meg àllitolag nem segít.

De kicsit utána olvasgattam és több gelyen is írjak, hogy ha heti 1x

2017. febr. 28. 12:25
 5/10 A kérdező kommentje:

Folytatás, véletlenul elkuldtem.

Szóval ha heti 1x megmosom szódabikarbónával akkor az nem káros.

2017. febr. 28. 12:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ma délután megyek a fogorvoshoz, fehéríttetni.

Két verziót tudott ajánlani: a rendelőit, és az otthonit. Nyugodtan menj el a dokihoz, ha bp-i vagy, megadhatom az enyém címét. Kapsz egy pakkot, amivel otthon fehérítheted.

Én a rendelőit választottam, nehogy vmit elszúrjak otthon...

2017. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Bright white-ot kipróbáltam. Átmenetileg segített, de 1-2 hónap múlva már vissza is színeződött a fogam, pedig se cigi, se bor, annyira színezett ételek sem. Azt olvastam, hogy a hosszabbtávú fehér eredményért a peroxidos eljárást érdemes választani, de kérdés, hogy az mennyire káros.
2017. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én rendelőin voltam, de peroxidmenteset választottam és hamar vissza sárgult. Brightwhite ugyanez, akinek eleve sárgás a foga ne várjon nagy eredményt ezektől, se a házi praktikáktól. Sajnos oda peroxidos kell, az se garancia semmire, attól is függ, milyen vastag a dentin, illetve genetika. Jobban jársz ha elmész fogdokihoz, aki tud neked tanácsot adni.
2017. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kurkumát, vagy a banánhéjat.
2017. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rendelői fogfehérítés segít csak ha tényleg annyira sárgák, de ne várj csodát! Viszont sajnos a genetika is hibás ebben...

Nálunk apai ágról örököltem ezt, hófehér sose lesz, de sárga se ha megfelelő a szájhigiénia.

Évente egyszer járok fehérítésre, mellette Signal White Now Glossy Chic fehérítő fogkrémet használom, nekem ez a kettős vált be.

2017. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!