Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel tudnám letakarítani a...

Mivel tudnám letakarítani a lepededéket a nyelvemről házilag? Vagy van valami amivel kevesebb lepedék lesz a nyelvemen.

Figyelt kérdés
Tudom hogy lehet venni nyelvtisztítót.Meg van olyan fogkefe aminek a másik oldalán nyelv tisztító van de az nem használt.Van valami dolog ami itthon is megtalálható amivel letiszíthatom a nyelvem?

2017. márc. 4. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
A lepedékes nyelv genetikus örökség. Nálam a nyelvtisztító vált be.
2017. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
És a fogkeféd szőrös része nem jutott még eszedbe??? Milessz veled az életbe? De komolyan
2017. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen fem nyelvtisztito, tuti, hogy itthon is kaphato, mert a Hal a tortan-ban is valamelyik adasban adtak olyat valakinek. :D
2017. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
DM-be olcsón lehet kapni nyelvtisztító kefét, de máshol vannak felső kategóriásak is.
2017. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet kapni műanyag nyelvtisztítót.A kefe szerintem nem jó,legalábbis én fogkefével nem tudtam leszedni.Próbálj meg Corsodillal vagy valami hasonlóval öblögetni.De biztos van valami gyógynövény is ami jó erre.Az is lehet,h teljesen elmúlik.De,ha nem akarsz költeni rá sztem egy kanállal is letudod szedni.
2017. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2017. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a fogkefével próbáltad és nincs változás,akkor betegségre is utalhat.pl.emésztési zavarra.
2017. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A fogke szőrös részével próbáltam már nem jó.Olyan is lehet hogy kevés víz ivás miatt?
2017. márc. 4. 12:06
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ez használna?

2017. márc. 4. 12:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is valami hasonló van és bevált.Viszont tényleg érdemes lenne mellé valami szájfertőtlenítőt is használni.Nem is kell folyamatosan csak csinálni egy kúrát.Nekem azóta csak ritkán van ilyen gondom.
2017. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!