Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után normális...

Gyökérkezelés után normális ha még fáj? Illetve meddig fájhat?

Figyelt kérdés

Tűs röntgen csináltak, nagyon meglettem szadizva nagyon sokat dolgozott rajtam, és az lenne a kérdésem meddig fájhat, mennyi idő után jelentené azt, hogy rosszul idegelt ki és vissza kell menni? Néhány nap?

Egyébként az egészet este 6kor fejezte be


2017. márc. 8. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyokerkezelt fog, miutan vegleg befejezte, meg fajdogalt kb. 1 hetig. Hol fajt, hol nem, persze bevettem a fajdalomcsillpitot is ra. Enis azthittem valamit elrontott az orvos, mar vissza akartam menni, de utana nem volt vele mar gond!
2017. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elméletileg ha jól ki ölte volna az idegeket, akkor nem fájna. Nekem az egyik rokonommal történt, hogy ki ölték az ideget a fogából és azóta is szokott fájni neki ( hónapok óta ).Viszont nem akar visszamenni, mert valószínűleg kihúznák, viszont műfogsora van azon az oldalon és ahhoz a fogához kell rögzíteni.. Tehát elrontotta a kezelést a fogorvos és emiatt szenved vele inkább..
2017. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, azt olvastam ha gyulladásba volt a fog, annak az utóhatása is lehet.

Szóval ez is egy opció és tuti valamennyire gyulladásban volt, illetve hogy gyökér csúcsát elérte a tű és ettől néhány napig érzékeny.


Hát remélem kettő közül valamelyik variáns lesz

2017. márc. 8. 22:38
 4/4 anonim válasza:
Az ismeros elmehetne, mert megismetelhetik a gyokerkezelest, nem huzzak ki egybol
2017. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!