Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog melletti duzzanat, leviszi...

Fog melletti duzzanat, leviszi az antibiotikum?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam fogorvosnál, mert fájt a fogam, valószínűleg begyulladt, de csak az asszisztens volt bent, aki antibiotikumot írt fel. Viszont másnapra feldagadt egy picit az arcom, és a fogam mellett egy duzzanat van az ínyemen, gondolom a genny miatt. A fogam már nem fáj, viszont a duzzanat ott van (kb,1,5 napja). Ez volt a 3. nap az antibiotikumból! Viszont, elkezdtem belázasodni szombat este (tegnap) - maximum 38c volt. Szerintetek lefogja vinni a duzzanatot az antibiotikum, vagy fel kell vágni?

2017. márc. 12. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogat kell kezelni, mert attól van a pukli az ínyeden, arra tör utat magának a genny a fog gyökerétől, menj el a fogorvoshoz.
2017. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Felhívtam a fogorvost, aztmondta, hogy az antibiotikum lefogja vinni a duzzanatot, illetve, hogy április 4.ére van időpontom....
2017. márc. 13. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!