Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kisebesedett a fogínyem,...

Kisebesedett a fogínyem, mivel ápoljam?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam ezt a szódabikarbónás-citromleves verziót, mert ez elvileg fehéríti a fogakat. Meg is mostam a fogam ezzel a "fogkrémmel". A végén láttam is az eredményét, tényleg kifehérítette, de ezért nagy árat kellett fizetnem. Kisebesedett a fogaim közt az ínyem, és normál fogmosáskor baromira fáj. Utána néztem neten, hogy az ilyen típusú sebet hogyan lehetne ápolni, de nem nagyon találtam semmit. Utólag még azt is olvastam, hogy ez a módszer a nyálkahártyának és a fogzománcnak nem tesz valami jót. Bevallom, jó nagy hülyeség volt kipróbálnom. Kérlek segítsetek! :)

2017. márc. 13. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gengigel géllel kend be naponta 3-szor, és vegyél Meridol fogkrémet, Parodontax Extra Soft fogkefét.
2017. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! :))
2017. márc. 13. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Megírnád, mennyi ideig maradt fehér a fogad ez után a kezelés után?
2017. okt. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!