Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás foghúzás...

Fogszabályozás foghúzás nélkül felnőttkorban? Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Valamelyik fogorvos húzná a szemfogaim mögötti 4-eseimet hogy elférjenek a szabályozott fogaim (én is csak így látok helyet ahogy elképzelem magamnak laikusként mert elég nagy a torlódás) valamelyik pedig állítólag foghúzás nélkül meg tudná csinálni önligírozós technikával és kb fele annyi idő alatt mint a többi. Ez kamu csak azért hogy őt válasszam vagy tényleg képes lehet rá?

Dönteni fogja a fogakat vagy mire készül?

Ez nem fog hülyén kinézni és nem gyengíti meg a fogsort?


2017. márc. 14. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Akkor lehetséges, ha van elég hely a szádban, mert általában a torlódott fogsor okozza a problémákat. Nekem például még a bölcsességfogakat sem kellett kihúzni.
2017. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress rá: fogszabályzás foghúzás nélkül, Damon fogszabályzó.
2017. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

én ma voltam állapotfelmérésen fogszabályzás miatt (farkasfog, a két szemfogam a fogsorom felett van, alul pedig 6 fog van torlódva, kesze kuszán.) azt mondta, tágítással meg lehet oldani, hogy beférjen. eddig én is úgy voltam, hogy húzás nélkül egyik orvos sem tudná meg csinálni... de lehetséges :) legalábbis bízom benne, hogy teleröntgen után is ezt fogja mondani...


ahogy utánanézegettem neten, kitágítják a fogívemet, aztán lesz hely a szemfogaimnak, így nem kell húzni egy ép fogat sem :)

2017. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!