Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap kihúzták a bölcsességfo...

Tegnap kihúzták a bölcsességfogam és most fel van dagadva. Ez normális? Meddig lesz még feldagadva?

Figyelt kérdés
mennyi idő alatt gyógyul be? Egy hét múlva kell menjek, hogy húzzák ki a másikat. Addigra ez begyógyul?...mert hát valahogy kell egyek.
2010. máj. 11. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális. Jegeld az arcod

Csak sima húzás volt vagy műtét?

2010. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális, hogy feldagadt, még holnap is fel lesz, utána megy le a duzzanat. Nekem mg monoklim is lett tőle. 1 hét múlva már teljesen jól leszel, ne aggódj. Addig tehetsz rá hieget, jeget ne folyamatosan, csak óránként néhány percre.
2010. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

alul vagy felül húzták???

nekem ma húzták pár órája minkét felső bölcsességfogam...

1 hete az egyik alsót és 3 hét múlva az uccsót!!! kicsit most dagad, jegelem...

2010. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hete húzták ki a bal felső bölcsességfogamat. Amikor kiment az érzéstelenítő hatása még bevettem 1 Saridon-t, de már aznap nem fájt és nem is dagadt be. Sima húzásnál állítólag nem nagyon szokott bedagadni. Alsó fog húzásnál viszont előfordul.

A gyógyulás:

Már két hét eltelt, de még mindig van egy üreg a helyén. Nem tudom ez mikorra forr össze.. A kaja még hajlamos bele menni.

2010. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
húzás volt...annyi komplikációval, hogy az egyik gyökere ferdén állt és ezért le kellett vágja a koronát, hogy tudja kihúzni. Am bal alsó
2010. máj. 11. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!