Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog implantátumnál a túlhúzott...

Fog implantátumnál a túlhúzott ínyformázó csavar beszorult, és nem lehetett kiszedni, ezért kiszakadt az implantátum, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Implantátumnál olyan erővel csavarták bele (másik doki csinálta) az ínyformázó csavart, hogy az nem engedett, ezért az egész implantátum kiszakadt.

Mit lehet tenni? Az implantátumot kifizeti a doki, de a csontpótlást nem. Most fogok vele újra beszélni, szerintem arra fog hivatkozni, hogy nem csontosodott be rendesen az implantátum, de ez szerintem nem igaz.

Nagyon erősen húzta rá a kollégája (mert épp nem ért rá a doki, aki amugy rendesen dologzik) az ínyformázó csavart, úgyhogy mikor később a normális doki megpróbálta kitekerni, az nem engedett. A további erőlködéstől kiszakadt az implantátum.

Izzadt is rendesen a doki, és nagyon dühös lett. Gondolom azért, mert ő is tudja, hogy túl lett húzva, és a kollégája tönkrevágta a munkáját.

Szerintem az ínyformázó csavar túl lett húzva, mert annak kéne engednie, nem pedig az implantátumnak.

A doki is azt mondta korábban, hogy rendesen becsontosodott.

Egyrészt nem akarja a doki kifizetni a csontpótlást, másrészről kell majd egy új 3d-s röntgen kb 12 ezer forintért, ez együtt kb 50 ezer forintos tétel.

Mit tudok tenni?


2017. márc. 28. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Tiszteletem.Azóta mi lett?
2019. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerencsésen alakult a történet. Első körben nem kértem csontpótlást, mert nem olcsó, és úgy voltam vele, hogy anélkül is jól nézni ki. Hát nem, anélkül elég bénán nézett volna ki. Szóval ha nem tépik ki az implantátumot, akkor a csontpótás nélkül csúnya lett volna.

Másodszorra kértem csontpótlást, és most jól néz ki.

Szóval mindent összevetve mákom volt, hogy kitépték az implantátumot, mert igy szebb lett a vége a csontpótlással.

2019. ápr. 3. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!