Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Honnam tudom 1 fogamról, hogy...

Honnam tudom 1 fogamról, hogy az csont-e vagy tejfog?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 10 éves, akkor már nem valószinü, hogy tejfogad van.
2010. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az elsőt cáfolnám, mert a hugom 30 elmúlt és az egyik foga tejfog. Tuti! Nem volt alatta maradandó fog. De ez lehet csak egyedi.:-)
2010. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is cáfolnám az első hozzászólót!

28 éves vagyok és van két tejfogam.Egyébként én észre se vettem volna,csak a doki megemlítette.

Szerintem csak fogorvos veszi észre...

2010. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is cáfolom. nekem 5db tejfogam van még, valószínűleg műr marad is és 23 vagyok.

Édesapámnak is volt 2 db tejfoga még 60évesen is.

2010. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sakko én is cáfolom, mert 20 évesen nekem is van 1 tejfogam. Csak a doki vette észre. Nem akartam elhinni. Amúgy ki kell húzassam, mert fogszabit akarok rakatni és a doki azt mondta, hogy arra nem rakja rá.

Jah és próbáltam kihúzni magamnak, pénz spórlás végett, de nem sikerült és kb két napig fájt. És még csak meg se mozdult.

2010. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!