Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egyik fogam feletti ínyrész...

Az egyik fogam feletti ínyrész meg van duzzadva, ez ínygyulladás? Ha igen, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
nem vérzik és nem is fáj (egyelőre), csak kellemetlen érzés inkább, hogy érzem a nyelvemmel a kis duzzanatot.
2010. máj. 12. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt a fogam felett ilyen, amikor az a fogam begyulladt. Szerintem valami baj lehet annál a fogadnál, mert csak úgy nem nő ki. Esetleg még tályog lehet. Szerintem nem ínygyulladás, mert az nem duzzad meg, csak vörös lesz az ínyed.
2010. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kamaszkoromban volt ehhez hasonló, de akkor tényleg kis "pakk" volt az ínyemen, és ki is kellett húzni utána a fogam. ez most nem tűnik gennyesnek és nem is puha, csak érzem, hogy meg van duzzadva. remélem csak felsértette valami és nem a foggal van gond..
2010. máj. 12. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:

próbálj mentolos szájvízzel öblögetni, fertőtlenít:)

vagy egy kis pálinkával (vagy bármilyen alkohollal) öblögess, de csak kis mennyiségben, a fogaid és a szád fertőtlenítésére...

nehogy részeg legyél:D

hátha csökkenti a gyulladást:)

jobbulást:)

2010. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


már nem olyan duzzadt, valószínűleg felsértettem villával, vagy vmi mással.

2010. máj. 13. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!