Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínygyulladás? Semmi sem használ!

25. hetes kismami kérdése:

Ínygyulladás? Semmi sem használ!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25. hetes kismama vagyok. Íngyulladással küszködöm, a múlt hónapban voltam fogorvosoknál, szájsebészeknél, mindenki az Augmentin 375-t írta fel, segített is, de két hete újra jelentkezett a problémám, állítólag a bölcsességfogam növése tartja gyulladásba az ínyemet. Nem szívesen nyúlnak a számba húzás céljából, ez még így rendben van, de egyik sem tud jobb megoldást, (ráadásul nem SZTK-s dokiknál voltam, hanem magánrendelésen) minthogy szedjek magnéziumot, említette az egyik a mg pezsgőtablettát, a másik Magnerotot(ezt szedem jelenleg napi 2x, de soknak találom) a többi meg a magne b6 -ra esküszik. Gondolom ez annak a függvénye, hogy ki milyen gyártóval van szerződésben...


A kérdésem az lenne, hogy melyik mg fajtát szedjem, és mennyit? Mert ugye a mg megakadályozza a koraszülést..

A válaszokat előre is nagyon megköszönöm!


2011. júl. 13. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A Googleba írd be ínygyullad

és választhatsz feleletet.

2011. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha találtam volna rá választ, nyilván nem kérdeztem volna...
2011. júl. 13. 22:44
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Szerintem sokkal jobban jársz, ha Gengigel gél-t használsz. Ez egy nagyon hatásos gél, amit fogmosás után a gyulladásban lévő ínyre kel rákenni. Naponta többször is használható. Nekem bevált. Nincs mellékhatása sem, és elég gyorsan megszünteti a gyulladást is. 2800 Ft-ba kerül, és recept nélkül ki lehet váltani. Remélem tudtam segíteni! Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

2011. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm a jó tanácsot, még ma beszerzem!
2011. júl. 15. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához!

Nekem is a Gengigel-t ajánlotta a fogorvosom, de nem igazán használt. Most úgy csinálom, hogy Paradontax-szal mosok fogat, amit felesben rendes fogkrémmel teszek a fogkefére, mert rémes az íze. Cserszömörcés gyógynövényes szájvízzel öblögetem és utána jön a Gengigel. Ma (vagyis tegnap)voltam fogorvosnál, és azt mondta ez láthatóan használ.

2011. júl. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!