Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A foghúzás fáj?

A foghúzás fáj?

Figyelt kérdés
Negatív vagy pozitív élmény volt nektek,ár

2017. ápr. 13. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fogamat húzták eddig, egyiket azét mert hátra nőtt a többi fog mögé, a másik pedig az egyik bölcsesség fogam volt. Egyik sem fájt, a hátra nőtt fog után nem éreztem semmit, viszont a bölcsesség fog húzás után mikor kiment az érzéstelenítő az nagyon kellemetlen volt, bedagadt az arcom, égett az állkapcsom. Hátra van még egy bölcsesség fog húzás, de nem félek tőle.
2017. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj, csak kellemetlen, feszítő érzés, érzed, ahogy ráncigálják, de ha jól el vagy érzéstelenítve, akkor nincs fájdalom. Utána fáj amikor kiállt a zsibbadás, de nekem akkor is csak aznap fájt annyira, hogy fájdalomcsaillapítót kelljen bevenni.
2017. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem tegnap húzták. 15másodperc volt ha volt annyi egyáltalán. Lehet annyi se. Annyit éreztem mintha valaki tompa tárggyal lefelé nyomná a fogam..:D Minimálisan volt zavaró.
2017. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát az enyém gázos volt :)))

jobb fent szemfog után 2-vel, vagyis azt húzták volna ki csak széttört húzás közben így darabokban kellett kihúznia szóval kaptam dupla adag érzéstelenítőt.

Fájni nem fájt hanem hülye feszítő érzés...

ráadásul az utolsó darab ami a gyökér lehetett csak nagy nehezen jött ki :D

Nő volt a fogorvos, kis vékony aranyos csajszi, nincs a karjában annyi erő

érzem ahogy matat.... ráfog, elkezdi húzni és lecsúszik, a keze nekivágódik a vállamnak...

ezt eljátszotta vagy 10szer, rólam már szakadt a víz, hogy ezt nem hiszem el :D úgy voltam vele majdnem, hogy amikor érzem, hogy ráfog odanyúlok és kihúzom én... de aztán végül sikerült neki :)

tiszta vér volt minden :D :D


ahogy kijöttem nagyon megkönnyebbültem :D

aztán otthon nézem a tükörben és látom, hogy egy kis darab az ígyben még ott lifegett szóval műszerészfogóval kihúztam de addigra már kiment a fájdalomcsillapító hatása szóval eléggé fájt :)


összességében szóval lehet rossz de lehet jó is :D

valaki semmit nem érez... szuri aztán pihi majd bemegy és pikk pakk kihúzzák...

valakinek szenvedős, akkor tényleg rossz, de a fájdalomcsillapító miatt kibírható

anélkül bele gondolni sem merek milyen lehet


nem véletlenül vallatási módszer :)

vésővel meg kalapáccsal széttörik valamelyik örlőfogat majd csőrösfogóval csavargatják a darabokra tört fogat...

nincs az az ember aki ne mondaná el az összes titkot :)

2017. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Ha elegendő érzéstelenítőt kapsz a megfelelő helyre, akkor nem fáj. De egyszer jártam én is úgy, hogy húzás után bent maradt egy gyökércsúcs. Azt ki kellett vésni. Egy nagy dagadt hülye nő esett nekem az asszisztensével, és úgy verték a fejemet vésővel és kalapáccsal, hogy perforált az arcüregem. Közben ordított rám a dagadt, hogy "ne reszkessen, mert ez nem fáj, édes"! Úgy kivágnám azt a nőt onnan, hogy a lába sem érné a földet!
2017. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ma huztak ki a bal felso bolcsessegfogamat

Nem fajt. Viszont amit most erzek azt nem kivanom senkinek se....

2017. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyél cataflamot. az sose árt.:D
2017. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!