Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj hátul nagyon az ínyem, de...

Fáj hátul nagyon az ínyem, de nincs TB-ém. Van valakinek erről valami tapasztalata hogy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

5. napja fáj hátul nagyon az ínyem, de ma már annyira hogy ha nyelek az is fáj. Valószínű a bölcsesség fogam jön. A fájdalom nem elviselhetetlen, de nem akarom megvárni hogy az legyen.

Viszont nincsen TB-ém. Ilyenkor mi van? Ismerősömnek sem volt tavaly TB-je jó pár hónapja, elment, megcsinálták és nem számláztak ki neki semmit.

Tudna erről valaki valamit mondani?

Meg hogy most így ünnepek alatt hova tudnék ezzel menni? Pestre például?



2017. ápr. 14. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ügyeletre, nézd meg ki az ügyeletes ott ahol laksz. Ellátnak menj nyugodtan.
2017. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És szerinted nem fognak kiszámlázni pénzt?

Mert volt ismerősöm akinek volt kórházi ellátása. Törött kezet gipszeltek neki és valami 130.000Ft-ot számláztak ki neki.

2017. ápr. 14. 15:28
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem csörögj oda, és mondd h nincs tb-d ilyenkor mi van? de intezd el magadnak a tb t.fizetheted magad utan is.
2017. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


itt van ügyelet.de csak akkor menj ha nem bírod tovabb.egyszer en is mentem,majd besz----tam, úgy fajt.de amikor meglattam a körülményeket, visszakértem a taj kartyam és inkabb eljöttem!

2017. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Fizesdd be a TB-t, mert azt kötelező fizetni és visszamenőleg is be fogják rajtad hajtani.
2017. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akutan mindenkit ellátnak, tehát ha sürgős, akkor megcsinálják ingyen. Nem is számlázzák ki, azonban jönni fog a NAV-tól a csekkecske pár hónapon belül, hogy X hónapra visszamenőleg tessék befizetni a tébét, ugyanis az kötelező.
2017. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget!

Igen, azt tudom hogy utólag be kell majd fizetnem. Köszönöm még egyszer! Kellemes Ünnepeket Nektek! :)

2017. ápr. 14. 15:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nincs TB-d? Mert nagyon nem mindegy ám. :)


Pl. elkezdted fizetni... fizetted X évig majd elvesztetted a munkád és utána már nem fizetted?


Mert akkor van TB-d! Csak TB elmaradásod van.

Nekem is van vagy 150e forint TB elmaradásom de ellátnak mindenhol... bár sokszor megyek magánra mert a TB katasztrófa.

pl: hasi ultrahang TB 1 hónap

magán 4 nap


belgyógyászat TB 1 hónap

magán 1nap


CT TB-re 2 hónap

magán 24-48óra

2017. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

TB elmaradásom volt, igen. Megszűnt annó a munkahelyem és azóta nem fizettem.

A fogfájás már sztórnó igazából, mert azóta volt egy nagyon csúnya autó balesetem. Jön az újabb kérdés majd... :)

2017. ápr. 18. 01:02
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ellátnak,de utólag ki kell fizetni.
2017. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!