Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elöl van egy letört pótolt...

Elöl van egy letört pótolt fogam hátul egy félig tömött, erre lehet tenni fogszabályzót?

Figyelt kérdés

#fog #Fogszabálypzó
2017. ápr. 29. 13:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint nem szedi ki a tömést?
2017. ápr. 29. 13:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mikor elmentem fogszabályzásra egy éve, hogy szeretnék fogszabályozót. akkor mondták, hogy van 3 lyukas fogam es egy pici fogköves. Először ezeket csináltassam meg, és utána ragaszthatja csak fel a fogszabit. Szóval, ha kezelve vannak a lyukas fogaid, arra tesz csak fel fogszabályzót. Lyukas fogra nem ragasztanak.


Saját példám igazolja, hogy a fog tömöttsége nem befolyásoló tényező a fogszabályzásnál. Szerint a letört pótolt fog se kizáró ok, mert gondolom úgy csinálták, hogy stabil legyen. Eszel vele keményebb dolgokat is, tehát egy fogszabályozó felrakása se lehet gond. Maximum levételnél, de szerintem azt is meg tudja ügyesen csinálni.

2017. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja és azóta természetesen be vanna tömve a fogaim, már a fogszabályzóm is fenn van egy éve lassan. Pont a fogtömés utáni napon mentem a fogszabáyzás céljából mintavételre :)


Az orvost meg is kérdeztem, hogy szépen meg lettek-e csinálva a tömések (SOTE klinikán csinálták), azt mondta nincs vele gond (a fogszabalyzos orvosom pedig maszek)

2017. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!