Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindjárt felteszik a fogszabál...

Flavor123 kérdése:

Mindjárt felteszik a fogszabályzót és nemtudom hogy milyen érzés lessz? Valaki segitsen. (normális válaszokat kérek)?!

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavart, ráadásul én nem csak simán fodszabályzót kaptam, hanem mivel az egyik fogam nagyon hátrafelé állt, az alsó fogsoromra tettek egy műanyag izét amit vanami ragasztóval az alsó fogaimhoz rögzítettek, ls a cékja az volt, hogy amikor össze akartam zárni a fogsorom, ez az izé a befelé álló fogamba ütközött és nem tudtam telhesen összezárni. Idővel, mivel amikor rágni próbáltam, nyomtam ezzel a fogamat, és lassacskán beállt a helyére normálisam egyenesbe. Ez pl nagyon zavaró volt. De maga a fogszabályzó önmagában is eléggé zavart. A kaja mindig beleakadt a sínbe főleg a húsok meg a saláták. Szóval nagyon kényelmetlen, főleg az első napokban, de aztán hozzászoksz és nem lesz annyira rossz és a végeredmény miatt megéri.
2017. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először nekem széjjelkaszabolta a számat, hiába viaszoztam. És a fogaim is nagyon fájtak, rágni eléggé rossz volt. Idővel ezek elmúlnak, nekem kb 1-2 hét kellett és már nem volt rossz. Kitartást kívánok, de megéri!
2017. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem, nekem semmi problémám nem volt vele. Az első napokban fura volt, turmixolt ételeket ettem de utánna jó volt, megérte!
2017. ápr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja és maga a felhelyezés egyáltalán nem fáj

Csak ragasztóval rögzítik a braketteket

2017. ápr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na milyen?
2019. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!