Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megéri a fogszabályzó? (16F)

Megéri a fogszabályzó? (16F)

Figyelt kérdés
Fogszabályzó kéne mert nem a legszebbek a fogaim. De apukám azt mondja semmi értelme ugyanolyan fog maradni, nem ér semmit, Pénz kidobás?.

2017. máj. 14. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy penzkidobas en 22 vagyok és mar en is nagyon akarok. Nem olcsó meg akár 2 évig fennt kell h legyen.
2017. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Apukad csak tudatlan es/vagy sajnalja ra a penzt/nem tudna kifizetni
2017. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

2 évig? WTF

hol élsz?


16 évesen még lehet szabályozni, nekem 17 évesen tettek fel és 4 évig volt rajtam, úgy hogy a normális 4 hét helyett 2 hetente jártam huzatni, hogy minnél hamarab túl legyek rajta ... így is volt 4 év.


Újra nem csinálnám, mert iszonyatosan fájt minden huzatás után olyan volt mintha egy teherautó ült volna a fogsoromra annyira fájt, aludni nem tudtam ..

és az eredmény nem lett annyira szép.

2017. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg, ezzel nem téged akarlak bántani, de az apukád olyan buta mint a föld.


Természetesen megéri, ha azt akarod hogy normálisan nézzenek ki a fogaid. Igen használ.

2017. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Hát minnél előbb neki kell kezdeni mert ha jól tudom most még olcsóbb?! De 18 éves kor felett nagyon húzós.
2017. máj. 14. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:
18éves kor alatt valóban olcsóbb sztk alapon,de normális orvoshoz menj,mert én 17évesen tettem fel (2évig volt fenn),nem húztak előtte fogat (nem értettem,hogy a barátnőimnek a magánorvos miért húzott), 3év elteltével elkezdtek kibújni a bölcsességfogaim és összetorlódtak a fogaim,most olyan mint előtte,csak rengeteget szenvedtem is vele.
2017. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!