Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Így holnap menjek suliba?

Így holnap menjek suliba?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete fáj a fogam és majdnem minden este(2kivetelevel) hajnalban 1-3között felébredtek hogy úgy fáj meg lüktet pl 23:12kor is Felébredtem meg 1 körül is hogy fáj a lényeg hogy az orvos ma 12ig rendel és holnap 13-tól szerdán meg nincs hogy most ne menjek iskolába és menjek fogorvoshoz vagy mi?

Az a gáz hogy pénteken se voltam mert fáj a torkom meg lehet hogy allergiás vagyok szóval mennem kell majd dokihoz(háziorvosnál)

Meg attól félek hogy iskolába ne kezdjen el fájni de mindig 20után szokta elkezdeni Ja és kedd ota kb mindennap advil fortet szedek miatta



2017. máj. 15. 02:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pl ma is vettem be fájdalom csillapítót és még mindig szar
2017. máj. 15. 02:46
 2/11 anonim ***** válasza:

az be van gyulladva, próbáld megmenteni ezt a fogat.

Gyökérkezelni fogják akarni, de nekem 3-mat gyökérkezeltek már, és most nemrég tudtam meg, hogy nem kellett volna, mert nem volt begyulladva, de ha be is van, meg lehet menteni HealOzone kezeléssel.

Ha éjjel fáj, akkor már be van gyulladva.

2017. máj. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, min töprengsz?

Már régen túl kellene lenned a fogorvoson.

(ha félsz, ha nem félsz) - nem halsz bele.

(feltalálták a fájdalom csillapítót)

Igazolást is adnak, amit a suliban elfogadnak.


A szüleid is segíthetnek ebben.

2017. máj. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Oké köszi

Amúgy előző héten egész héten nem voltak

Bpre meg 2het mulva adtak volna időpontot

Ma akkor elmegyek:)

2017. máj. 15. 04:23
 5/11 A kérdező kommentje:

Meg anyum elkezdi hogy lógok a sulibol stb erre nagyon immunis

Na mindegy

2017. máj. 15. 04:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor büntetőjogi kategória az anyád.:(
2017. máj. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azaz?

Amúgy max addig durcázik ameddig elmondom kioktat az életről utána a fogorvos után jaj hős voltal stb xddd

2017. máj. 15. 04:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Azaz beteg vagy és ahelyett, hogy az első panaszra vinne az orvoshoz, inkább visszatart tőle a bűntudatkeltő dumájával. Ha miatta veszíted el ezt a fogadat... hát... az visszafordíthatatlan egészségkárosodás. Ha nem kezelik, még tovább is terjedhet, fülgyulladás, agyhártyagyulladás lehet belőle. Gondolom, más egészségi dolgaidhoz is így áll hozzá.
2017. máj. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnos igen:/

Meg pl mondtam hogy kellene bőrgyógyászhoz menni vagy valahová mert hullik a hajam szépen már 2éve de semmi szóval:D:/

2017. máj. 15. 05:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Menjél magadtól.
2017. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!