Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet hogy a fogorvos nem...

Lehet hogy a fogorvos nem vette észre a lyukas fogat?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron jártam fogorvoshoz, de ősszel elmentem iskolába és nem tudtam visszamenni hozzá, máshoz meg nem mertem menni, mert félek a fogorvosoktól. Akkor ideiglenes tömést rakott a fogamba és most tavasszal mentem vissza hozzá, de most nem ellenőrizte le az összes fogamat, hanem befejezte, amiket tavaly elkezdett, amiket felírtak, hogy rossz. Úgy érzem, hogy van még két lyukas fogam, de nem mertem szólni. Elküldött szájsebészetre, mert egy fogamat ki kell húzni. Ott megkérhetem az orvost, hogy nézze meg nem lyukas-e a fogam? Vagy menjek vissza ehhez a fogorvoshoz, és mondjam azt, hogy fáj a fogam? Az egyik nem fáj, csak tükörben úgy látom, hogy lyukas, a másik akkor fáj, ha édeset eszek, de lyukat nem látok. Tudom, hogy ostobán hangzik és gyáva voltam, de nagyon félek a fogorvostól és alapból szorongós vagyok.

2017. máj. 25. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Elmész a dokidhoz és elmondod neki hogy te úgy látod ez és ezen a fogadon van lyuk. Nézze meg, nem fáj de nem akarod hogy romoljon tovább. Ennyi. Addig menj míg nem fáj.
2017. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szájsebészt is megkérheted foghúzás előtt, hogy nézze meg lyukas-e az a fogad, azzal pedig amelyik édesre érzékeny majd menj el a fogorvosodhoz ha begyógyult a seb a húzás után.
2017. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!