Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normalis dolog hogy egyaltalan...

Normalis dolog hogy egyaltalan nem faj a fogam? Ma raktak fel a fogszabalyzom

Figyelt kérdés
Kicsit sem faj,es epp hogy valami nagyon minimalis feszitest erzek. Azt olvastam hogy sokan enni sem tudnak hetekig, es iszonyatos fajdalmaik vannak. Persze,nyilvan nem gond hogy nem halok bele a fajdalomba,csak kicsit furcsa ez nekem. Meghuzta vajon rendesen a doki? Vagy mi lehet a gond?
2017. máj. 26. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nem egyből kezd el fájni, majd másnap, és ha rágni próbálsz
2017. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oh, my sweet summer child! Fájni fog az egy pár nap múlva, de úgy hogy enni nem tudsz szilárdat az elején. Aztán ez elmúlik kb 2-2.5 hét alatt, és majd ha üjra meghúzzák, akkor az egész kezdődik elölről. Nekem is végig kellett ezt szenvednem éveken át :(
2017. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, érzel fájdalmat?


Nekem kb egy éve tették fel, annyira durván sose fájt, inkább csak érzékeny volt. Egyébként teljesen változó. 1-2x volt csak olyan, hogy annyira fájt, hogy alig tudtam vele harapni, de olyan is volt, hogy semmi se éreztem. Az esetek nagy részében pici a fájdalom vagy csak érzékenység van. De az első alkalommal, ha jól emlékszem, nekem se fájt.


Azóta mizujs?


19/L

2017. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan régi a kérdés, de válaszolok.

"Oh, my sweet summer child! Fájni fog az egy pár nap múlva, de úgy hogy enni nem tudsz szilárdat az elején." Én semmi ilyesmit nem tapasztaltam a rögzített fogszabályzóval. Egy megváltás volt, mikor a kivehetős helyett megkaptam a rögzítettet, mert az éjszakai borzalmas fájdalmat okozott, volt, hogy aludni sem tudtam.

2020. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!