Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elöl a fogaim fölött tegnap...

Elöl a fogaim fölött tegnap óta van egy nagy kemény duzzanat, mint amikor elérzéstelenítik a fogam, és érzem, hogy "lötyög" ott valami. Tegnap ügyeleten kaptam gyulladáscsökkentőt, holnap megyek fogorvoshoz. Mitől lehet ez, és mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés
Az orrom magasságában van, és ott kezdődik, ahol az ínyemnek vége van. Nem piros meg semmi, csak nagyon zavaró, hogy ott van.
2017. máj. 28. 17:26
 1/2 anonim válasza:
Szia. Szerintem be van gyulladva, nekem is volt ilyen es azt mondta a fogorvos, hogy csak be van gyulladva es egybol gyokerkezelni kellett. De a te esetedben nem nagyon tudom.
2017. máj. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát megfognak vizsgálni, és lehet hogy egy kicsit fájni fog, attól függ hogy mennyire súlyos. Nem akarlak megijeszteni
2017. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!