Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után lüktet,...

Gyökérkezelés után lüktet, feszül a fogam?

Figyelt kérdés
Most lett 3.jára gyökérkezelve a szemfogam. Fogam felett az inyjem fáj a fogam tövénél nyomásra. próbatömés lehet benne.. elég rendesen belenyomkodta az orvos. Ilyen hosszukás alaku akármiket rakott a fogamba aztán egy fehér gipsz szerü anyaggal lezárta.Szuri hatása után feszül és lüktet. Most kezdtem uj munkahelyen egész nap dolgozom nem tudok elmenni fogorvoshoz.. algopirintől kiszünik de ez nem megoldás. ..mindig megszivom ezt a gyökérkezelést de a szemfogam nem igazán kéne kihuzni...

2017. jún. 1. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ezek alapján faj a fogad.

Más kérdésed is van?

2017. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, elég szívás az ilyen. Két fogam gyökér kezelték (felső ötösöket), egyik sincs már a számban. A másodikkal én is így jártam. Nálam az volt a gond, hogy a csúcsa volt begyulladva és mivel ferde volt a fogam gyökere, így nem tudta onnan kipiszkálni a cuccot. Lehetőség lett volna arra, hogy felvágják ott fent és lecsípik a gyökércsúcsot, de nem akartam vele kínlódni, mert gyakorlatilag már alig volt valami a fog koronájából. Jobbulást!
2017. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
23/F vagyok... hihetetlen milyen bosszuságot tud okozni egy fog. Most itt szenvedek. Uj munkahely miatt persze hogy nem tudok elmenni fogorvoshoz.. Ma kezdtek tegnap voltam 3.kezelésen..arra is azért mentem mert csak vatta volt benne.. kb 15 percig gyökérkezelte ezt a fogam..ráadásul a fogam tövénél is fáj szóval be lehet gyulladva.... magánrendelésnél meg 10 ezernél kezdődik a gyökérkezelés.. bár nem tudom segítene e.. merjem kihuzatni a szemfogam ? vagy mit csináljak ? elég jó érzés igy dolgozni hogy lüktet a fogam..
2017. jún. 1. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a magánrendelést, hátha. Azért egy szemfogat elég necces elveszíteni. Az ötös azért nem érdekelt, mert amúgy is kiakartam húzatni (hidat akartam oda), csak a doki erősködött, hogy mentsük meg. :D De végül mégiscsak repülnie kellett.
2017. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aznap fájhat, hiszen eléggé megkínozták, mára szerintem már csökkent a fájdalmad.
2017. jún. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!