Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés utáni fájdalom?

Gyökérkezelés utáni fájdalom?

Figyelt kérdés
Előző hét kedden voltam gyökérkezelésen, fájdalmasan de sikeresen ment(be volt gyulladva nagyon), nyitva hagyta a fogamat, és irt fel antibiotikum. Szedtem őket, le ment a gyulladás, fájdalom is elmúlt, egy hétig nem volt semmi baj. Ma mentem vissza, még tisztított rajta, de még most is voltak elég kellemetlen pillanatok. Rakott bele gyógyszeres vattákat, és ideiglenes töméssel betömte. Egy órával utána néha belenyilalt a fájdalom, de utána jó pár óráig nem fájt, viszont most eléggé elkezdett, nyomó érzés, kicsit mintha még lüktetne is, illetve a tömésnél érzékeny. Mi lehet a probléma, vagy ez el fog múlni? Egy hét múlva pénteken van csak időpontom.. Köszönöm!

2017. máj. 25. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A kezelés napján fájhat egy ideig, de nekem másnapra már elmúlt a fájdalom.
2017. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma már tényleg jobb egy kicsit, viszont a lüktetés miatt arra gondoltam, hogy megint begyulladt valamiért.
2017. máj. 26. 10:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Azonnal másik orvost keresnék!!

Gyulladt fogba belekezdeni??

Antibiotikum és után! Nekem is éppen folyamatban van, pénteken felírta, bevettem a 3 tablettát, hétfőn felnyitotta, abszolút semmit nem éreztem! Még életemben nem hallottam ilyet hogy ilyen hamar betömnék! Min 4-5 kezelés aztán meg lehet próbálni!

Persze hogy fáj még, mert nincs kitisztulva! Biztos hogy én ilyen állathoz nem mennék vissza!

(Nekem a felsőnél volt hogy túl voltam a kezeléseken, betömte, estére iszonyatosan fájt, elküldött röntgenre, kiderült hogy egy gyerekkori baleset miatt el volt ferdülve a gyökércsúcs és azért fájt mert ott nem tudta kitakarítani! Ahogy felnyitotta megint máris sokkal jobb volt, a gyökércsúcsot pedig szájsebészeten vésték ki)

2017. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!