Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogam holnap megyek...

Fáj a fogam holnap megyek kihúzatni. Csak ahoz mehetek, akihez tartozok? Lehetséges, hogy kettőt húzzannak, mert mindkettő fáj, de nincsenek egymás mellett?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 23:26
 1/5 anonim válasza:
Egyénileg dönthetsz afelől, hogy melyik fogorvost választod. Nem feltétlenül kell kihúzatni azokat a fogakat, amelyek fájnak. Ami menthető azt menteni kell.
2010. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Ezeket,már biztos húzni kell!
2010. máj. 17. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak az húz ingyen akihez tartozol körzetileg.Ha másikhoz mész fizetni kell.
2010. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
viszont inkább magándokit ajánlok, ha be tudod vállalni, sokkal felszereltebb meg hozzáértőbb egy magánorvos.
2010. máj. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsóval nem értek egyet! Nálunk pár éve van egy fogorvos, és teljesen rendben van vele minden! Jól végzi a munkáját, felszerelt a rendelője ésmég kedves is! Nála nyertem vissza a bizalmam!!


Akérdésedre a választ már leírták. Ha a körzetedben mész el fogorvosoz ahova tartozol, akkor ingyenes. Ha azon kívűl mész, mert ellehet menni, térítés ellenében végzik.

Bár én egyszer elmentem egy körzetemen kívüli dokihoz, ahol a barátom lakott anno, csak megkérdezték hol lakom, és én az ő címüket mondtam be. Semmi papír vagy ilyesmi. Így simán elláttak.

2010. máj. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!