Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy hete kihúzták a bal alsó...

Egy hete kihúzták a bal alsó fogamat kb 3-4 napig fajt, ilyenkor milyen színűnek kellene lennie?

Figyelt kérdés
Csak a jobb oldalon eszek és legalább 4 napig nem ettem tejterméket sem, fájni már nem fáj , de ilyenkor milyen színűnek kell lennie 1 hét után , tisztítom de csak nagyon óvatosan most viszont sárga(reggel nem neztem meg) , de lehet h csak kaja ment bele valahogy, merjem piszkálni? Vagy próbáljak öblögetni?

2017. jún. 9. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Fehéres lepedék szokott lenni a tetején.
2017. jún. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Srágás-szürkés-fehéres, ha már nem fáj, nincs gond, ne piszkáld húzástól számítva 1-1,5 hétig!
2017. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek , sajnos belement egy kis étel maradék és ahogy kiakartam piszkálni megszúrtam picit az ínyem.. remélem nem lesz baj :(
2017. jún. 10. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!