Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sos nagyon kétségbe vagyok...

Sos nagyon kétségbe vagyok esve lehuzodott a fogínyem az egyik fogamon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma tettek be új ívet alulra, és ragasztottak vissza pàr tappancsot.teljes hibátlan működő alsó fogszabalyzom egy evig volt a régi fogorvosomnal majd fél évig megint nem (mivel kiesett az ív és leesett pàr tappancs aztán költözés miatt új fogorvosom lett akit nem ertünk el fel evig ), szóval több mint fel ev után most rakott be alulra ívet az új fogtündér , 13:00h ota van fenn, a fogaim nagyjából már rendezettek voltak egy picit mozogtak csak most. Viszont arra lettem figyelmes hogy a szemfogam alul teljesen kilátszik, pàr ora alatt a fogínyem brutálisan lehuzodott. Semmire nem fogható mivel a többi fogam feletti fogíny nem mutat ilyet. Minden rendben velük. En arra tudok következtetni hogy rosszul ragasztotta fel a tappancsokat (bracketeket) ez a fogorvoshoz. Nagyon nem bízok a magyar állami betegellátásban, tapasztalataim igazolnak. Esetleg rosszul ragasztotta volna? Mert az biztos hogy ez abnormális, vissza csak műtéttel forgatható, 18 éves lány vagyok többet voltam már szar fogorvoshoz mint amennyit elképzeltek, kètségbe estem besokaltam. az említett jobb alsó szemfogam szemmel láthatóan ferde picit, esetleg miközben a helyére kerül teljesen sorvad róla az iny. Már nagyon kilátszik. Egyértelműen a mai fogszabalyzas terméke ez a gyönyör. Kérlek segítsetek bármivel amit hozza tudtok tenni. Fontos!!!:(

2017. jún. 15. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Holnap menj el egy magán fogorvoshoz. Ha elmondod, hogy jártál, biztosan csinál szabad helyet.
2017. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!