Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért kezdett el csodálkozni...

Miért kezdett el csodálkozni a fogorvosom, hogy 22 évesen még nem volt egy rossz fogam sem? 22/F

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Mert a magyar beteges nép.
2017. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért mert 18 éves korára kb mindenkinek már van lukas, tömött,kihúzott foga.

De én is azok közé tartozom aki életében nem volt fogorvosnál.

Remélem papám fogait örököltem mert ő 80 éves és egy foga hiányzik azis csak azért mert az orvos rosszat húzott ki neki,ami pedig valóban fájt neki később csak betömte vagyis ki se kellet volna húzni.


23L

2017. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is rá szokott csodálkozni az orvos. Soha életemben nem volt rossz fogam, nem kellett se tömni, se húzni.

Szerencsés vagy te is, örülj neki :)

22N

2017. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Irigyellek titeket,a mi családunkban akárhogy is ápoljuk a fogunkat,sajnos romlanak,nagyon. Rengeteg tömött fogam van,pedig még csak 20 éves vagyok.Szerintem ritka az olyan ember,akinek nincs tömött foga,és azért.
2017. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És akkor én mit mondjak? :D 18 éves koromban is csodálkoztak ezen, most 30 fölött meg pláne. Az összes megvan, sose kellett mégcsak tömni se, mindössze fogkövet szedtek.


Sajnos ritka az ilyen, a gyerekek kilószám eszik az édességet, meg isszák a kólát, nem csoda ha hamar romlani kezdenek a fogaik.


Nekem jó eséllyel a terhesség fogja majd tönkrevágni őket, anyámnak is addig voltak jók...

32N

2017. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!