Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segítség! Már évek óta büdös...

Segítség! Már évek óta büdös a szám. A szám mindig olyankor a legbüdösebb ha rossz a szájízem. Szájápolással nem lehet gond, napi 2x mosok fogat, rossz fogam sincs. Már kezdek antiszociális lenni, senkinek sem tudok a szemébe nézni?

Figyelt kérdés
több mint valószínű hogy refluxtól vagy nyitott gyomorszáj miatt van ez. de szerintem a második. Milyen hosszútávvu megoldást ajánlotok? mit csináljak?:(((((
2017. máj. 24. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosnak említetted már ezt?
2017. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, mert szegyellem :(
2017. júl. 3. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne szégyelld.

Lehet van egy rossz fogad amiről nem tudsz. Vagy savad van. Vagy esetleg nyitott a gyomorszájad.

2017. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja most olvastam vissza hogy írtad a nyitott gyomorszájat. Amúgy sajnos nekem is szóval nem vagy egyedül. Nekem volt refluxom is. És valószínű nyitott is a gyomorszájam. szerintem ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Rágó, rágó, rágó :D
2017. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!