Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt valakinek úgy gyökeres...

Volt valakinek úgy gyökeres foghúzása, hogy már gyulladt ínnyel és fájdalmakkal ment be a szájsebészetre?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy a terhesség miatt nem tudtam elmenni szájsebészetre, mostanra viszont folyamatos fájdalommal élek és most jött el az idő, hogy el tudnék menni foghúzásra. Ahogy az emberiség 90%-a én is rettegek. Aki hasonló helyzetben volt, hogy élte meg? Elég volt a fájdalomcsillapító vagy kínzó dolog volt az eljárás?

2017. jún. 26. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ártana elkezdeni szedni Dalacint, az pár nap alatt leviszi a gyulladást, mert ha nagyon gyulladt a fog, akkor van amikor nem hat az érzéstelenítő.
2017. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért szájsebészet? Fogorvos mondta hogy húzni kell? Gyökérkezelés? Azzal még menthető. Azért fáj mert az ideg oda van, ekkor gyökérkezelik. Egy próbát megér.

Amúgy nekem kedden húztak, bal 6-os gyökérkezelt fog, sikertelenül 2 hónapja szétfúrva volt hagyva és valószínű azt az ideget nem tudta kiszedni ami fájt, és be volt gyulladva ugyanis 4 injekciót kaptam és még mindig éreztem mikor próbálta kiszedni. Semmi gond, 3 at nyomott még bele közvetlen. Semmi fájdalmat nem éreztem, csak nyomást. Nem érzed hidd el. Mivel csak a perem volt meg kettétörte és úgy húzta ki két darabban. Semmit nem éreztem. Ha érzel fájdalmat szólsz és kapsz még szurit. Azt hittem be fogja törni és sebészet lesz belőle, de ügyesen kiszedte.

2017. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!