Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ebben a helyzetben...

Mit tegyek ebben a helyzetben a fogfájással?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elhatároztam, hogy rendbe teszem a fogaimat, lassan egy éve járok fogorvoshoz, szájsebészhez legyőztem a hatalmas félelmemet is :) A következő beavatkozás egy bölcsességfog "kiműtése" lett volna, nem lehet egyszerűen kiszedni, azt mondta az orvos, hogy stresszmentes időszakban, úgy szedjük ki hogy utána egy hétig ne nagyon emelgessek, pihenjek. A probléma: Jövő héten esküvőnk lesz, utána nászút, a fog pedig sajog, fáj, már eléggé elviselhetetlenül. Nászút után rögtön megyek a dokihoz, addig hogy lehetne csillapítani, hogy szép emlék legyen az esküvő és a nászút is, ne egy migrénig menő fogfájás? Előre is köszönöm a segítséget :)
2017. jún. 28. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gyulladt az a fog, akkor esetleg egy antibiotikum kúra segít, hogy 3-4 hétig ne fájjon, általában 3-4 nap alatt leviszi a gyulladást és kb 1 hónapig kibírja a fog a hűzűsig.
2017. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az esküvő gondolom hétvégén lesz, hát addig szerintem a húzás utáni fájdalom jórészt elmúlik, ha most el tudod intézni. De pár hétig lehet fájdalomcsillapítókat is zabálni, nem hal bele az ember, csak az azért nem százas megoldás általában, ha nagyon fáj.
2017. jún. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!