Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit javasoltok, volt már...

Mit javasoltok, volt már valaki ilyen vagy ilyesmi helyzetben?

Figyelt kérdés
A problémám az,hogy májusban levette az állandót és 2 HÉT MÚLVA adta ide az éjszakai annak érdekében,hogy a fogaim ne álljanak vissza.Ez alatt a két hét alatt az alsó 4 metszőfogam minimálisan elállt.Jeleztem is neki erre:"ha hordod jobb lesz".Elhittem neki.Eltelt 6 hónap,ugyanúgy állnak sőt még azt is észrevettem hogy a fogaim középvonala sem egyezik.Segítségetek megköszönném.

2016. nov. 14. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy hasznos nyelvészeti vívmány, alanynak hívják...segíti a mondatok megértését...


másik fogorvos

2016. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Véleményem szerint a 2 hét nagyon hosszú idő, én az állandó fogszabi levétele után 2 nappal kaptam meg az éjszakait. Szerintem mondd meg a fogorvosodnak, hogy ez a helyzet, de igazából, ha eddig nem hozta helyre az éjszakai, akkor kis esély van rá, hogy helyre fogja. Lehet érdemes lenne elmenni egy másik fogorvoshoz, kikérni az ő véleményét is.
2016. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!